Popołudniowe zajęcia dodatkowe dla dzieci

Jak bawimy się po zamknięciu

Trening umiejętności społecznych dla dzieci

Trening umiejętności społecznych dla dzieci Gdańsk i młodzieży jest wsparciem, które zdobywane jest poprzez zabawy i ćwiczenia w grupach w naszym żłobku. Dzięki treningom dzieci, które uczestniczą w zajęciach uczą się prawidłowych zachowań społecznych, które mogą potem przełożyć na sytuacje występujące w ich codziennym życiu.

 

Trening umiejętności społecznych Gdańsk

 

Decydując się na zapisanie Twojego dziecka na zajęcia do wyboru mamy dwie grupy, w których prowadzimy zajęcia z treningu społecznego:

  • Trening umiejętności Grupa Baby:  0,5 – 3 lata (czas trwania: 45 min)

Zajęcia opierające się na pierwszej socjalizacji dziecka w bezpiecznym towarzystwie rodzica. Szczególnie polecane dzieciom, które mają trudności z wchodzeniem w kontakt lub przeżywają silne, trudne emocje podczas kontaktu z innymi dziećmi. Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktu z innymi rodzicami!

  • Trening umiejętnościGrupa KIDS: 3 – 6 lat

Pod okiem specjalisty, dzieci uczą się m.in. rozpoznawania emocji w ciele, określania ich intensywności na skali, sposobów bezpiecznego przeżycia i rozładowania emocji pojawiających się podczas zajęć, współpracy, dzielenia się, ćwiczą mentalizację, aktywne słuchanie, komunikację, rozpoznawanie swoich i cudzych granic.

Program jest zindywidualizowany pod kątem potrzeb grupy.

 

Inne zajęcia dodatkowe dla dzieci w żłobku:

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi dodatkowymi zajęciami dla dzieci:

 

Przyjdź na zajęcia - Trening umiejętności społecznych Gdańsk

 

dekoracja 40dekoracja 43

Zapraszamy do kontaktu

Jak do nas trafić?

Kontakt

dekoracja 17dekoracja 18dekoracja 19dekoracja 20
Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail